Kuchynské linky na mieru | Trnava a okolie

Naše stolárstvo taktiež vyrába kuchynské linky na mieru charakteristické modernými trendmi, nadčasovou eleganciou a praktickosťou. Dbáme na efektívne využitie celej plochy, pričom nezabúdame ani na prípojky na vodu či plyn. Kuchynské linky na mieru navrhujeme a montujeme aj s ohľadom na vstavané spotrebiče. Cieľom je, aby ste v kuchyni mali počas varenia, pečenia či stolovania všetko po ruke a nemuseli zbytočne odbehovať do ďalších častí domu. Kuchynské linky na mieru pojmú všetko, čo potrebujete mať v kuchyni.

Či už ste nadšencami klasiky, vintage, škandinávskeho alebo iného nábytkového štýlu, veríme, že kuchynské linky na mieru od Stolárstva ŽAJLÍK naplnia vaše očakávania a nároky, a zároveň budú optimálnou kombináciou vášho vkusu a našej kreativity aj remeselníckej zručnosti.

Kuchynské linky na mieru | Trnava a okolie

Vyrábame kuchynské linky na mieru s aj bez ostrovčeka, klasické i rohové (do písmena L aj U), v minimalistickom dizajne aj s ozdobnejším dekórom – jednoducho kuchynské linky na mieru, ktoré zapadnú do priestoru. Sme presvedčení, že dokážeme vyhovieť vašim predstavám. Vyrábame aj atypické kuchynské linky na mieru s ohľadom na okná či rôzne výklenky. Veľkú pozornosť venujeme samotnému návrhu linky, kde sa usilujeme skĺbiť tri základné aspekty:

– dostatok priestoru (zužitkujeme aj najmenší kúsok plochy),

– efektívne a logické členenie aj usporiadanie skriniek a políc,

– funkčnosť idúca ruka v ruke s dizajnovosťou.

Kuchynské linky na mieru, ako aj ostatný nábytok pochádzajúci z našej dielne, vyrábame z kvalitných drevín, ktoré sa pod rukami našich zručných stolárov menia na úžasné kusy nábytku. Nielenže sú trvácne, odolné a premyslené do posledného detailu, ale zároveň sa vyznačujú aj pomerne dlhou životnosťou. Stačí vhodná starostlivosť a vaše kuchynské linky na mieru, stoly, šatníky, postele, komody, vstavané skrine na mieru, police, drevené obklady či dokonca prístrešky a altánky vám vydržia aj niekoľko desaťročí.

Naším heslom je kvalita v každom detaile. Roky skúsenosti nás utvrdili v tom, že kreativite sa medze ozaj nekladú, a preto navrhujeme a vyrábame kuchynské linky na mieru, ktoré sa stanú dominantou priestoru a istým spôsobom budú odzrkadľovať vašu osobnosť.

Kuchynské linky na mieru ako z časopisov o bývaní

Kuchynské linky na mieru ako z časopisov o bývaní

Veľkú pozornosť venujeme aj maličkým náležitostiam, pretože práve na nich záleží. Chceme, aby kuchynské linky na mieru neboli len priestranné, ale aj maximálne funkčné. Pretože kuchyňa je akýmsi srdcom každej domácnosti. Práve v kuchyni sa stretáva rodina pri spoločných raňajkách, obede a večeri i ďalších aktivitách. Práve v kuchyni si zvyknete pokecať so susedkou či rodinnou známou pri káve. Preto chceme, aby kuchynské linky na mieru z našej dielne prispeli k útulnosti a harmonickému vyzneniu priestoru. Obzvlášť v prípade, ak máte kuchyňu spojenú s obývačkou, príp. jedálňou.

Naše kuchynské linky na mieru sa usilujeme povýšiť na dizajnovo-estetický doplnok, ktorý podčiarkne štýl aj atmosféru priestoru a prispeje ku komfortnejšiemu užívaniu kuchyne – pri varení, pečení, zaváraní a ostatných činnostiach, ktoré vykonávate práve v kuchyni.

Kuchynské linky na mieru vieme doplniť komponentmi ako sú stoly, ostrovček, stoličky, barový pult a pod. – jednoducho vytvoríme zostavu šitú na mieru vašej kuchyne, ktorá bude vytvárať kompaktný celok. Samozrejme, podľa vašich požiadaviek. Pretože práve na nich záleží.

Výroba kuchynských liniek na mieru v Trnave a okolí

Chceme, aby boli naši klienti nadšení z výsledných podôb kuchynských liniek. Preto ešte predtým, než sa pustíme do práce, zisťujeme ich požiadavky na drevo, vzor, farbu, kovanie, pracovnú dosku, rozmiestnenie spotrebičov a ostatných aspektov, ktoré určia výsledný štýl a charakter kuchynskej linky. Následne premeriame priestor a vypracujeme odborný návrh. Volíme praktické a logické usporiadanie skriniek a políc, s ohľadom na potreby klientovej domácnosti. Po odsúhlasení sa pustíme do práce. Výroba trvá v priemere niekoľko týždňov (v závislosti od náročnosti konštrukčného riešenia a ďalších faktorov ovplyvňujúcich výrobný proces).

Kuchynské linky na mieru namontujeme klientom zvyčajne za jeden – dva dni (montáž v Trnave a okolí).

S nami už nemusíte naďalej snívať o dokonalej kuchyni – my vám váš sen zhmotníme. Sme presvedčení, že výsledok bude stáť za to.

Výroba kuchynských liniek na mieru v Trnave a okolí

Stolárstvo Žajlík

kompletná realizácia nábytku na mieru všetkého druhu