Moderné a praktické vstavané skrine na mieru | Trnava a okolie

Pre našich klientov vyrábame aj vstavané skrine na mieru, ktoré nádherne vyniknú v spálni, detskej izbe, hale či v kancelárii a vlastne v každej miestnosti. Sú pevne spojené so stavebnou konštrukciou, teda stropom, stenami či podlahou.

Pracujeme výlučne s prvotriednymi drevinami. Dbáme na súlad konštrukčného riešenia – čiže vstavané skrine na mieru tvoria kompaktný a dômyselne usporiadaný celok pozostávajúci z poličiek, políc, zásuviek, tyčí na zavesenie oblečenia, ale aj doplnkov ako výsuv na nohavice, opasovník, kravatník a pod. Určite odporúčame zrkadlo, ktoré celý priestor opticky zväčší. Usilujeme sa o využitie každého centimetra plochy a veľkú pozornosť venujeme aj dokonalému súladu dreviny či typu kovania s ostatným interiérovým a zaradením.

Naším cieľom je, aby vstavané skrine na mieru poskytovali čo najvyšší komfort využitia, dotvorili dizajnový štýl aj vizuálny charakter interiéru a stali sa jeho súčasťou, príp. dominovali v priestore – všetko závisí od vašej predstavy. Nemusíte sa obmedzovať pri výbere dizajnu, farby, materiálov, spôsobu otvárania, kovania a ostatných prvkov.

Vstavaná a šatníková skriňa

Prečo sa vstavané skrine na mieru vyplatia?

vstavané skrine na mieru vyriešia nedostatok priestoru – predstavujú perfektné a praktické riešenie, vďaka ktorému získate veľkorysý odkladací priestor,

– voliteľné rozloženie úložného priestoru podľa vašich predstáv,

vstavané skrine na mieru uľahčia organizáciu vašich vecí – tie sú bezpečne uložené, a teda na ne nesadá zbytočne prach (medzidverové tesnenie eliminuje prenikanie prachu do vnútra skrine), nesvieti slnko (veci zbytočne nevyblednú) a pod.,

– kam v lete ukryť zimné topánky či kabát? A kde v zime uschovať letné šaty, plážovú deku alebo klobúk? Odpoveďou sú práve vstavané skrine na mieru, ktoré sú ideálnym riešením na sezónnu úschovu menších aj väčších vecí,

– priestrannosť – máte výborný prehľad o tom, kde je čo uložené, t. j. kde sa čo nachádza. Vstavané skrine na mieru pojmú obrovské množstvo vecí – oblečenie, bytový textil, obuv, športové náčinie, hračky… jednoducho všetko, čo vo vašej domácnosti využívate a chcete mať prehľadne uložene a decentne (občas aj diskrétne) ukryté pred očami návštev,

vstavané skrine na mieru sa prispôsobia každému (aj atypickému) priestoru – neplatí, že vstavané skrine na mieru je možné montovať len na prázdnu stenu. Garantujeme, že im nebude zavadzať priestor okolo okien, strešný výklenok či podobné plochy, ktoré zvyčajne ostávajú nevyužité,

– posuvné dvere na skrini šetria priestor, čo je obzvlášť žiadané v menších izbách. Dodáme, že dvere vieme prispôsobiť a správne nastaviť aj v prípade nerovných stien či podláh, čo je pomerne častý problém najmä v starších rodinných domoch.

Viacerí naši klienti sa zhodujú, že odkedy majú vstavané skrine na mieru, odvtedy majú akosi viac miesta v dome a zároveň aj viac miesta na odkladanie rôznych vecí.

Napadá nám ešte jeden dôvod, prečo sa vstavané skrine na mieru  vyplatia? Lebo aj vďaka nim bude mať u vás doma všetko svoje miesto. Pretože vstavané skrine na mieru sú praktickými pomocníkmi, ktoré pomôžu pri organizácii poriadku. Už napríklad nemusíte hádať (a hľadať), kde sa nachádza posteľná bielizeň pre hostí či škatuľa s vianočnou výzdobou. Je nespochybniteľné, že vstavané skrine na mieru predstavujú multifunkčný úložný priestor, ktorý dizajnovo aj funkčne obohatí interiér.

výroba a montáž vstavaných skríň na mieru

Ako prebieha výroba a montáž vstavaných skríň na mieru?

Klientom ponúkame riešenia na mieru – či už ide o vstavané skrine na mieru, kuchynské linky na mieru alebo iný nábytok. Ako návrh, tak aj výroba a následná montáž prebiehajú po dôkladnom uvažovaní a konzultáciách s klientmi. Zakaždým sa usilujeme, aby boli vstavané skrine na mieru nielen funkčným, ale aj dizajnovo-estetickým interiérovým doplnkom. To znamená, že vstavané skrine na mieru navrhujeme s dôrazom na plochu, ostatné zariadenie interiéru a, samozrejme, aj vaše požiadavky a nároky.

Zakladáme si na najvyššom kvalitatívnom štandarde – a to nielen čo sa týka práce, ale aj jej finálneho výsledku, ktorým sú vstavané skrine na mieru a ostatný drevený nábytok typický nadčasovosťou, eleganciou, funkčnosťou, praktickosťou, trvácnosťou a dlhou životnosťou.

Vstavané skrine na mieru, ako iný nábytok vyrábame a montujeme najmä pre klientov z Trnavy a okolia.

Stolárstvo Žajlík

kompletná realizácia nábytku na mieru všetkého druhu